All for Joomla All for Webmasters

Život nad a pod povrchem kůže

Od narození plní naše pokožka důležité funkce. Je bariérou a obrazem našeho vnitřního stavu. Co nám změny na pokožce mohou říct? Jak zatočit s vyrážkou, ekzémy nebo jak o kůži správně pečovat?

Více zde.

Novinka v péči o kůži a při hojení ran.

Absolutní novinkou v péči o poškozenou, ekzematickou či stárnoucí pokožku jsou tzv. destičkové faktory (signální proteiny a růstové faktory v plazmě, které jsou standardizované a 4x účinnější než běžné PRP (plated rich plazma).

Více zde.

Známá tvář doporučuje

Ambasadorkou a tváří našich produktů HEALER se stala paní Barbora Šporclová Kodetová, přední česká herečka, manažerka a maminka tří dětí. O našich výrobcích, které si sama našla, se vyjádřila: „ Mám ráda věci, které fungují ...

Více zde.

Zabýváme se distribucí unikátních produktů:

Zabýváme se distribucí unikátních produktů:

Společnost FUTURE MEDICINE s.r.o. se zabývá distribucí regeneračních, hojivých a zároveň omlazovacích produktů od české společnosti VA-BIOS s.r.o. , jedná se o HEALER GEL a HEALER CREME se širokým spektrem působení . Více se dozvíte na stránce o produktech

Naše produkty

Nabídka našich produktů

Regenerovat, hojit a zároveň omlazovat umí převratná česká novinka – HEALER GEL a HEALER CREME se širokým spektrem působení - na akné, opary, vrásky, jizvy, lupénku či některé ekzémy. Obsahují totiž zcela unikátní složky - výtažky z plazmy a krevních destiček ve vysoké kvalitě.

Zabýváme se produkcí unikátních produktů

Zasílání novinek

Kde nás najdete?

Adresa
FUTURE MEDICINE s.r.o.
Dr. Skaláka 7, 750 00 Přerov
Telefonní kontakt
+420 739 648 035
+420 602 192 401